nVent_Core_Component_CMYK_F2-656x730.png

Z manažmentu Pentair Thermal sa mení na nVent
- novú príležitosť pre Spark Innovation

Vaše dôveryhodné značky RAYCHEM, TRACER, NUHEAT, PYROTENAX a TraceTek sú teraz súčasťou manažmentu na riadenie tepla nVent.

Webová stránka novej spoločnosti je v súčasnosti v etape vývoja a bude uvedená v januári 2019. Dovtedy vám s radosťou poskytneme informácie na našej aktuálnej webovej stránke.

Ďalšie informácie o nVent :
Stiahnite si tlačové komuniké
Visit nVent.com
(zatiaľ iba v angličtine)

Ohňovzdorné a špeciálne vodiče

Riešenia Smart Pyro MI

Výkonný kábel Pyro MI zabezpečuje integritu systému pre kritické aplikácie na požiarnu bezpečnosť budovFire-Rated-Commercial.jpg

Prečo si projektanti budov a špecialisti na požiarnu ochranu vyberajú ohňovzdorné káble Pyro?

- Osvedčené ohňovzdorné vlastnosti - káble nehoria pri požiari
- Kompaktný: celkový priemer kábla Pyro s minerálnou izoláciou je omnoho menší ako polymérové alternatívy, čo z neho robí priestorovo úsporné riešenie
- Najvyšší stupeň elektrického overenia. Vďaka medenému plášťu, obklopujúcemu vodiče jadra, sa kábel pýši najvyššími úrovňami ochrany pred elektro-magnetickou interferenciou a maximalizuje elektromagnetickú kompatibilitu (EMC), čím umožňuje káblom inštaláciu s minimálnym odstupom od ostatných káblov.

Riešenia s ohňovzdorným káblom, ktoré dosahujú štandard

Káble nVent PYROTENAX MI spĺňajú všetky výkonnostné požiadavky aktuálnych osvedčení káblov na bezpečnosť zdravia a kritických systémov požiarnej ochrany a požiarnych poplašných systémov. Kábel Pyro MI je najbezpečnejšie riešenie pre všetky typy aplikácie, čo zvyšuje komfort používateľa.


Súvisiace produkty

Connection and Protection