nVent_Core_Component_CMYK_F2-656x730.png

Z manažmentu Pentair Thermal sa mení na nVent
- novú príležitosť pre Spark Innovation

Vaše dôveryhodné značky RAYCHEM, TRACER, NUHEAT, PYROTENAX a TraceTek sú teraz súčasťou manažmentu na riadenie tepla nVent.

Webová stránka novej spoločnosti je v súčasnosti v etape vývoja a bude uvedená v januári 2019. Dovtedy vám s radosťou poskytneme informácie na našej aktuálnej webovej stránke.

Ďalšie informácie o nVent :
Stiahnite si tlačové komuniké
Visit nVent.com
(zatiaľ iba v angličtine)

Total Care Warranty

20-Year-Warranty.giflogo_12warranty_90.gif

Až 20 rokov bez starostí o inú koncepciu záruky

Kvalitné produkty – inštalované a kontrolované profesionálnym elektrotechnikom – zaistí vlastníkom domov komfort teplej podlahy s celkovou starostlivosťou. Pri inštalácii systémov podlahového vykurovania nVent RAYCHEM, elektrotechnici teraz ponúkajú 12 ročnú záruku celkovej starostlivosti. A úplná podpora kvalitných značiek je jej súčasťou. Certifikovaní profesionálni inštalatéri predĺžia záruku celkovej starostlivosti až na 20 rokov.


Celková starostlivosť = vykonanie všetkých možných krokov na zaistenie teplej podlahy

V ojedinelých prípadoch zlyhania nášho produktu a nemožnosti jeho opravy vám poskytneme nielen nový produkt, ale aj uhradíme náklady na jeho inštaláciu. Postaráme sa aj o to, aby sa opravila podlahová krytina alebo vymenila za ekvivalentný štandard.


Kvalita to podporuje

Kvalita našich produktov je špičková. Dokázali sme to pri mnohých inštaláciách – pri priemyselnej, komerčnej a rezidenčnej výstavbe. Za touto kvalitou sa skrýva: starostlivý výber správnych materiálov, trvalé zlepšenia spracovania a rozsiahla kontrola kvality. Naše hlavné výrobné a distribučné závody boli schválené každoročne podľa noriem ISO 9001.


Koncepcia v skratke

Ak máte záujem o komplexné informácie, prevezmite si Záručný certifikát a registračný formulár

Záruka celkovej starostlivosti platí do všetkých európskych krajinách a štátoch CIS a kryje všetky chybné systémy podlahového vykurovania RAYCHEM.

Je platná len ak

  1. Produkty nainštaloval kvalifikovaný elektrotechnik podľa platných pravidiel a nariadení a v súlade s našimi pokynmi na inštaláciu.
  2. Elektrotechnik vyplní a podpíše záručný registračný formulár.
  3. Vlastník zariadenia si uchová registračný formulár spolu s fotografiami a/alebo náčrtmi inštalácie.
  4. Na uplatnenie 20 ročného obdobia musí byť inštalácia vykonaná certifikovaným profesionálnym inštalatérom a musí byť registrovaná online

Máme správnu odpoveď na každú situáciu. A to...

  1. Oprava alebo výmena produktov - bezplatne.
  2. Obnovenie podlahy na ekvivalentný štandard - bezplatne.
  3. Pre termostaty je záruka obmedzená na dodanie nového produktu na 12 rokov.


Connection and Protection