nVent_Core_Component_CMYK_F2-656x730.png

Z manažmentu Pentair Thermal sa mení na nVent
- novú príležitosť pre Spark Innovation

Vaše dôveryhodné značky RAYCHEM, TRACER, NUHEAT, PYROTENAX a TraceTek sú teraz súčasťou manažmentu na riadenie tepla nVent.

Webová stránka novej spoločnosti je v súčasnosti v etape vývoja a bude uvedená v januári 2019. Dovtedy vám s radosťou poskytneme informácie na našej aktuálnej webovej stránke.

Ďalšie informácie o nVent :
Stiahnite si tlačové komuniké
Visit nVent.com
(zatiaľ iba v angličtine)

Ťažobný priemysel

Engineering design services for power industries

Spoločnosť nVent Thermal Management poskytuje kompletné spektrum riešení v oblasti tepelného manažmentu pre ťažobný priemysel. Náš tím, skúsený v oblasti navrhovania a inžinierstva, sa zameriava na tvorbu inovatívnych a optimalizovaných riešení, ktoré ponúkajú ochranu proti mrazu, udržiavanie teploty a bezpečnosti pomocou ohňovzdornej a požiarnej kabeláže v náročných banských podmienkach.

Spoločnosť nVent Thermal Management je integrátor poskytujúci kompletnú škálu služieb. Optimalizujeme izoláciu na sledovanie tepla a požiadavky na rozvod energie s objektívnym výberom technológií pre banský priemysel. So zdokonaleným sortimentom systémov taktiež spĺňame ich potreby sofistikovaného riadenia a aplikácií monitorovania.

Možné použitie:

Udržiavanie prevádzkovej teploty
Ochrana proti mrazu
Zazimovanie prístrojov
Applications_Speciality
Applications_Fluid_Leak_Detection
Ohňovzdorná a požiarna kabeláž
Riadenie a monitorovanie

Medzi kľúčové značky patria:

nVent TRACER
nVent RAYCHEM
nVent PYROTENAX

Connection and Protection